Léčení

Načerpejte novou energii..

Vážený lázeňský hoste,

je mi velkým potěšením přivítat Vás v našem lázeňském hotelu Venus**** v Karlových Varech.

Léčení v hotelu Venus Karlovy Vary se zaměřuje kromě typicky karlovarských indikací, jako jsou gastroenterologická onemocnění a poruchy látkové výměny (diabetes mellitus), především na léčení nadváhy a nemoci pohybového ústrojí, zejména pak onemocnění páteře a bolestí zad.

Léčebné procedury by samy o sobě nebyly účinné, kdyby v našem hotelu Venus Karlovy Vary nepracoval tým speciálně vyškolených odborníků s dlouholetými zkušenostmi v lázeňství.

Odborným garantem lázeňské péče je vedoucí lékařka, MUDr. Naděžda Pilečková, která má atestace z neurologie, fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace a téměř 10 let praxe v karlovarském lázeňském provozu.

Dále o naše pacienty v hotelu Venus Karlovy Vary pečuje celý tým zkušených masérů, fyzioterapeutek, zdravotních sester a lázeňských.

Náš léčebný program je vždy sestavován tak, aby co nejvíce vyhověl individuálním potřebám každého pacienta a co nejvíce je přizpůsoben jeho zdravotnímu stavu. Skládá se z hlavních a vedlejších procedur, které svou kombinací přináší očekávaný léčebný efekt.

Součástí celé léčby nejsou jen procedury, ale také pitná kúra, kterou Vám doporučíme při vstupním vyšetření. Dále dbáme na dodržování dietních opatření, se kterými Vám poradíme a poskytneme potřebné materiály, abyste mohli ve shodném stravování pokračovat i po skončení lázeňské léčby.

Naším cílem je spokojený a zdravější pacient.

Za celý tým léčebného úseku lázeňského hotelu Venus Karlovy Vary Vám přeji hodně zdraví.

Prim. MUDr. Naděžda Pilečková