Léčení

Načerpejte novou energii..

Vážený lázeňský hoste,

je mi velkým potěšením přivítat Vás v našem lázeňském hotelu Venus**** v Karlových Varech.

Léčení v hotelu Venus Karlovy Vary se zaměřuje kromě typicky karlovarských indikací, jako jsou gastroenterologická onemocnění a poruchy látkové výměny (diabetes mellitus), především na léčení nadváhy a nemoci pohybového ústrojí, zejména pak onemocnění páteře a bolestí zad.

Léčebné procedury by samy o sobě nebyly účinné, kdyby v našem hotelu Venus Karlovy Vary nepracoval tým speciálně vyškolených odborníků s dlouholetými zkušenostmi v lázeňství.

Odborným garantem lázeňské péče je vedoucí lékařka, MUDr. Naděžda Pilečková, která má atestace z neurologie, fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace a téměř 10 let praxe v karlovarském lázeňském provozu.

Dále o naše pacienty v hotelu Venus Karlovy Vary pečuje celý tým zkušených masérů, fyzioterapeutek, zdravotních sester a lázeňských.

Náš léčebný program je vždy sestavován tak, aby co nejvíce vyhověl individuálním potřebám každého pacienta a co nejvíce je přizpůsoben jeho zdravotnímu stavu. Samozřejmostí je také vyhovět požadavkům a přáním pacienta.

Součástí celé léčby nejsou jen procedury, ale také pitná kúra, kterou Vám doporučíme při vstupním vyšetření. Dále dbáme na dodržování dietních opatření, se kterými Vám poradíme a poskytneme potřebné materiály, abyste mohli ve shodném stravování pokračovat i po skončení lázeňské léčby.

Naším cílem je spokojený a zdravější pacient.

Za celý tým léčebného úseku lázeňského hotelu Venus Karlovy Vary Vám přeji hodně zdraví.

Prim. MUDr. Naděžda Pilečková